دانشگاه شهید بهشتی

​بازدید رئیس دانشگاه شهید بهشتی از پردیس علمی تحقیقاتی زیراب دانشگاه

تاریخ انتشار: 1398/10/22 06:55 ب.ظ
 

 دکتر سعداله نصیری قیداری رئیس دانشگاه شهید بهشتی، شنبه 21 دی 1398 از «پردیس علمی تحقیقاتی زیراب» بازدید و با اعضای هیئت علمی و کارکنان این پردیس دیدار و گفتگو نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، طی این بازدید، دکتر نصیری رئیس دانشگاه شهید بهشتی، پردیس 2 پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی و شعبه استانی مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه را در پردیس علمی تحقیقاتی زیراب واقع در استان مازندان را افتتاح کرد.

دکتر نصیری قیداری، در یک حرکت نمادین، نهالی را با نام خود در «بوستان نام‌آوران پردیس علمی تحقیقاتی زیراب» غرس کرد. پروفسور عطا الله قبادیان نیز به عنوان نخستین رئیس پردیس علمی تحقیقاتی زیراب پس از دیدار با دکتر نصیری قیداری رئیس دانشگاه شهید بهشتی، نهالی را با نام خود در بوستان نام‌آوران پردیس زیراب کاشت.

در این بازدید یک روزه، دکتر رسولی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی، دکتر لیاقتی رئیس پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه، دکتر پیری رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه، دکتر غرویان معاون پارک علم و فناوری دانشگاه و دکتر رشیدی رئیس مرکز آموزش های تخصصی، رئیس دانشگاه را همراهی می‌نمودند.

در بخشی از این بازدید، دکتر نصیری قیداری رئیس دانشگاه و هیئت همراه با اعضاء هیئت‌علمی و کارکنان پردیس علمی تحقیقاتی زیراب در سالن اجتماعات شهید شهریاری پردیس زیراب در دیدار و گفتگو نمود.

در این جلسه دکتر حسینی سرپرست پردیس علمی تحقیقاتی زیراب به رئیس دانشگاه و هیئت همراه، خیرمقدم گفت. در ادامه دکتر رشیدی رئیس مرکز آموزش‌های تخصصی دانشگاه، گزارشی از فعالیت‌ها و کارهای انجام‌شده در حوزه آموزش‌های تخصصی و تأثیر آن در استان مازندران و قابلیت‌های موجود در پردیس زیراب را ارائه کرد.

 دکتر نصیری قیداری رئیس دانشگاه، در سخنانی به شرایط ویژه اقتصادی و تحریم مجامع جهانی علیه ایران اشاره کرد و گفت: دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی کشور جهت رشد و استقلال باید برنامه هایی همسو با اهداف دانشگاه برای درآمدزایی تدوین نمایند.

وی، به قابلیت ها و زیرساخت‌های موجود در پردیس زیراب اشاره کرد و با تأکید بر استفاده بهینه از این توان اظهار داشت: امیدواریم با همکاری بخش‌های تأثیرگذار دانشگاه مانند مرکز آموزش‌های تخصصی و پارک علم و فناوری، شاهد ارتقاء جایگاه پردیس علمی تحقیقاتی زیراب باشیم.

دکتر نصیری قیداری در پایان سخنان خود با تأکید بر ضرورت برنامه‌ریزی دقیق، گزارشی از پیشرفت کار در یک ماه آینده از رئیس پردیس زیراب و بخش‌های زی ربط خواستار شد.

گزارش تصویری

زیراب.jpg

زیراب3.jpg

زیراب4.jpg

زیراب2.jpg

 

 
Sorosh-Icon
کلید واژه ها: پردیس علمی تحقیقاتی زیراب
منبع خبر روابط عمومي
تعداد مشاهده: 626
اخبار : ​بازدید رئیس دانشگاه شهید بهشتی از پردیس علمی تحقیقاتی زیراب دانشگاه
Top

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی

Shahid Beheshti University,دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه شهید بهشتی