رد کردن تا محتوای اصلی

امکانات

برو به جستجو
پارسی
درباره
حوزه ریاست
دانشکده‌ها
معاونت‌ها
سامانه ارتباط با ما
ارتباط با ما
سایت های شخصی
  
ase.sbu.ac.ir > پارسی > معاونت‌ها > معاونت فرهنگی و اجتماعی > مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی > امکانات > کانون قرآن و عترت  

 
کانون قرآن و عترت (ع) در سال 1375 با هدف نهادینه کردن ارزشهای اصیل اسلامی و ارتقاء سطح فرهنگ و اخلاق در دانشگاه توسط گروهی از دانشجویان دلسوز و تلاشگر تاسیس شد.  
 
این کانون تا به امروز با برگزاری مراسم مذهبی، سخنرانی های فرهنگی، اجتماعی، کلاس های آموزش قرآن، برگزاری مسابقات مختلف، اردوی زیارتی، انتشار نشریه فاطر و ارتباط با دانشجویان از طریق تابلوی اعلانات خود واقع در ساختمان آموزش در این مسیر گام برداشته است و امیدوار است با حضور پرشور ورودی های جدید در این تشکل فرهنگی مذهبی زمینه فعالیت های گسترده تر در همه عرصه های فرهنگی فراهم شود. به امید حضور سبزتان در ساختمان تشکل ها، طبقه قدم، دفتر کانون قرآن و عترت (ع)، ضمناً این کانون بانک نرم افزاری مشتمل بر عنوان نوارها و CD های قرآنی، مذهبی، فیلم و سخنرانی در اختیار دارد.
از مهمترین فعالیت های این کانون در سال تحصیلی گذشته می توان به برنامه شمیم ضیافت (سه روز مراسم قرآنی در ایام ولادت امام حسن مجتبی(ع) )، اردوی زیارتی قم و جمکران، جشنواره سیب گلاب با موضوع روابط دختر و پسر، برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف و انتشار مرتب  نشریه فاطر اشاره نمود.