رد کردن تا محتوای اصلی

امکانات

برو به جستجو
پارسی
درباره
حوزه ریاست
دانشکده‌ها
معاونت‌ها
سامانه ارتباط با ما
ارتباط با ما
سایت های شخصی
  
ase.sbu.ac.ir > پارسی > معاونت‌ها > معاونت فرهنگی و اجتماعی > مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی > امکانات > کانون هنرهای زیبا  

 
این کانون با هدف جذب، شکوفایی و باروری هر چه بیشتر استعدادهای بالقوه دانشجویان دانشگاه در زمینه های هنری تشکیل شد. این کانون کار خود را بطور رسمی از مهر ماه 1378 آغاز نموده و به خوبی توانسته است در این مدت جایگاه خود را در بین کانون های فرهنگی هنری باز نماید. کانون هنرهای زیبا توانسته است در طی فعالیت خود در گذشته با برپایی نمایشگاههای خوشنویسی و نقاشی دانشجویان در سطح دانشگاه و برگزاری بازدیدهای متعدد از فرهنگسراهای شهر تهران و شرکت در جشنواره های هنری دانشجویان کشور گام موثری را در جهت معرفی وتشویق فعالیت های هنری دانشجویان بردارد. این کانون همچنین اقدام به برگزاری کلاسهای هنری از جمله: خوشنویسی، طراحی، نقاشی، سیاه قلم، معرق کاری، تذهیب و ... می نماید.  
با درخواست شورای کانون، حوزه فعالیت کانونهای منحل شده فیلم و عکس و تئاتر نیز به فعالیت های این کانون اضافه و نام آن از ابتدای سال تحصیلی جدید از کانون هنرهای تجسمی به کانون هنرهای زیبا تغییر خواهد یافت.
از جمله فعالیت های این کانون طی سال گذشته می توان به بازدید از نمایشگاه دو سالانه کاریکاتور ایران و شرکت فعال در برنامه شب یلدا ، برگزاری کلاس آموزشی تئاتر و کلاس آموزش خوشنویسی اشاره نمود.