رد کردن تا محتوای اصلی

تازه ها

برو به جستجو
پارسی
درباره
حوزه ریاست
دانشکده‌ها
معاونت‌ها
سامانه ارتباط با ما
ارتباط با ما
سایت های شخصی
  
ase.sbu.ac.ir > پارسی > معاونت‌ها > معاونت پژوهشی و فناوری > مدیریت فناوری اطلاعات > تازه ها  

 

 

به بخش تازه های دفتر فناوری اطلاعات خوش آمدید

 تازه ها

اطلاعیه شماره 2 نحوه اتصال به اینترنت22/6/1396
قابل توجه کلیه همکاران گرامی؛    کاربران می توانند از طریق لینک Hotspot.sbu.ac.ir به سرویس هات اسپات دسترسی داشته باشند.گفتنی است شناسه و پسورد دسترسی به اینترنت همان مشخصات اتصال به VPN  که نام کاربری، شماره پرسنلی و کلمه عبور در صورت عدم تغییر چهار (.....)
نحوه اتصال به اینترنت از طریق HotSpot12/6/1396
کاربران می توانند از طریق لینک Hotspot.sbu.ac.ir به سرویس هات اسپات دسترسی داشته باشند شناسه و پسورد دسترسی به اینترنت برای کاربران : اعضاء هیات علمی شناسه، بخش اول آدرس ایمیل (شناسه بهشتی) با پسورد ایمیل. مثال آدرس ایمیل v_ghahhari@sbu.ac.ir قسمت اول (.....)
اختلال درشبکه 21/4/1396
بدینوسیله به اطلاع میرساند به دلیل بازدید و سرویس کولرهای گازی  و فیوزهای برق دراتاق سرور احتمال قطعی برق  درتاریخ 96/04/21به مدت چند دقیقه وجود دارد . پیشاپیش ازصبوری شما متشکریم مدیریت فناوری اطلاعات
مراحل درخواست تعمیر چاپگر 24/2/1396
باسلام فرآیند تعمیرچاپگر، اسکنر و نمابر توسط پیمانکار رایانه به شرح ذیل می باشد.       1. ارسال نامه ازطریق اتوماسیون  به مدیریت اجرایی توسط مدیرواحد. 2.ارسال چاپگر به همراه  تصویر نامه ارسالی به سایت مرکزی 3.مراحل انجام کار توسط پیمانکار (.....)
فرآیند اخذمجوز برای اسقاط و تجهیزات رایانه پلاک دار19/11/1395
قابل توجه همکاران محترم بدینوسیله به اطلاع میرساند به منظور انجام فرآیند اسقاط و تجهیزات رایانه خود که دارای شماره پلاک می باشد لطفا مراحل ذیل را انجام دهید . 1.تماس با داخلی 2815 ( پیمانکار رایانه )جهت تهیه گزارش ازوضعیت رایانه . ** کارشناس (.....)
قابل توجه همکاران غیر هیات علمی30/9/1394
بدین وسیله به اطلاع کلیه همکاران غیر هیات علمی می رساند سرویس اینترنت در ابتدای هر ماه شمسی با ظرفیت 3GB شارژ می گردد. خواهشمند است بمنظور استفاده بهینه از حجم اینترنت تعیین شده نکات مندرج در اطلاعیه قبلی را ملاحظه فرمایید   سید وحید قهاری دفتر (.....)
تنظیمات برنامه مانیتورینگ حساب کاربری اینترنت8/2/1394
به نام خدا     v     برنامه مانیتورینگ حساب کاری اینترنت را از آدرس ذیل دریافت نمایید. \\saba\Public\Programs\Utility\Monitoring   v     پس از دریافت فایل، برنامه را اجرا کرده و بر روی آن دکمه راست ماوس را کلیک و سپس گزینه Setting را انتخاب (.....)
دسترسی به شبکه بی سیم و اینترنت3/12/1390
قابل توجه کاربران گرامی؛   با توجه به پرسش های زیادی که در باره میزان پهنای باند اینترنت دانشگاه و نحوه توزیع آن در شبکه های بی سیم و کابلی دانشگاه طرح شده است، بدین وسیله توجه همگان به موارد زیر جلب می گردد:  به میزان 12 MBPS سرویس اینترنت از (.....)
برقراری امکان تغییر گذرواژه شبکه از طریق وب3/7/1390
قابل توجه کاربران گرامی با سلام یکی از مشکلاتی که بسیاری از کاربران شبکه با آن روبه رو هستند این است که نیاز دارند هرازچندگاه یک بار ، گذرواژه (password) خود را تغییر دهند. یکی از روش های متداول برای انجام این کار این بوده است که به یکی از کارشناسان (.....)

 بدون شرح