رد کردن تا محتوای اصلی

مدیریت امور آموزشی

برو به جستجو
پارسی
درباره
حوزه ریاست
دانشکده‌ها
مدیریت ها
سامانه ارتباط با ما
ارتباط با ما
سایت های شخصی
  
ase.sbu.ac.ir > پارسی > مدیریت ها > مدیریت امور آموزشی > مدیریت امور آموزشی  

خانه 

 

 

مدیریت امور آموزشی
سلام،
به پایگاه اینترنتی مدیریت امور آموزشي دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) خوش آمدید. اطلاعات ارائه شده در این پایگاه به منظور آشنایی دانشجويان و دانش آموختگان محترم و نیز والدين گرامی ایشان با اطلاعیه ها و نیز فعاليت‌هاي آموزشي دانشگاه در مقطع کارشناسی عرضه شده است.
دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور)در دهه پنجم فعالیت خود در عرصه صنعت آب و برق و انرژی کشور، به دوره حساس و مهمی رسیده است. با عنایت به این موضوع و نیز به دلیل افزایش قابل توجه تعداد دانشجویان این دانشگاه، بهینه سازی روال های آموزشی برای ارائه خدمات مناسب آموزشی در عرصه ملی ضروری به نظر می رسد.
مدیریت امور آموزشی دانشگاه رسالت انجام وظایف محول شده آموزشی را به انجام رسانده و در این راستا از مساعدت و همراهی آموزش دانشکده ها بهره می گیرد. لازم به توضیح است که اجرای تمامی امور فوق بر مبنای ضوابط و آیین نامه های آموزشی ابلاغ شده از سوی وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، مصوبات شورای آموزش دانشگاه و نیز مصوبات کميسيون موارد خاص دانشگاه می‌باشد. امید است با بهره گیری از الطاف خداوند متعال گامی هر چند کوچک در جهت تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز صنعت کشور ایران برداشته شود.

دکتر وحید وحیدی نسب
مدیر امور آموزشی
عضو هیأت علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر

 تازه های آموزش

ویرایش
مرتب‌سازی براساس ضمیمه‌هااستفاده از SHIFT+ENTER برای بازکردن این منو (پنجره جدید).
مواردی برای نمایش در این نما از "" وجود ندارند.Newsبرای ایجاد یک مورد جدید، بر روی «مورد جدید» در زیر کلیک نمایید.