رد کردن تا محتوای اصلی

امکانات

برو به جستجو
پارسی
درباره
حوزه ریاست
دانشکده‌ها
معاونت‌ها
سامانه ارتباط با ما
ارتباط با ما
سایت های شخصی
  
ase.sbu.ac.ir > پارسی > معاونت‌ها > معاونت فرهنگی و اجتماعی > مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی > امکانات > انجمن علمی دانشجویی برق  

 
انجمن علمی دانشجویی برق دانشگاه صنعت آب و برق (شهید عباسپور) فعالیت خود را از سال 1375 به عنوان اولین تشکل علمی در سطح دانشگاه آغاز نموده و در طول سالهای گذشته با عبور از فراز و نشیب های فراوان توانسته است منشا حرکات بسیاری در سطح دانشگاه باشد. از فعالیت های این انجمن می توان به برگزاری سمینارهای علمی، نمایشگاه کتاب، کلاسهای آموزشی، بازدیدهای متنوع از مراکز صنعتی و مرتبط با برق، جشن فارغ التحصیلی و ... اشاره نمود.  
   علاوه بر فعالیت های فوق، این انجمن اقدام به عضوگیری از دانشجویان سایر دانشگاه ها نموده است تا بتواند نیروهای بالقوه موجود در دانشگاه را معرفی نماید. به نحوی که در حال حاضر این انجمن یکی از فعال ترین تشکلهای دانشجویی در زمینه برق در سطح دانشگاه های کشور می باشد.
بازدید از شرکت پارس ژنراتور کرج، بازدید از نیروگاه لوارک لواسان، بازدید از موزه صنعت برق ایران، بازدید از پست علی آباد نیروگاه شهید رجایی قزوین از جمله فعالیت های این انجمن طی سال تحصیلی گذشته بوده است.